ViRedo AB, Box 55642, 102 14 Stockholm. Besök; Brahegatan 60. Växel 08-555 160 60, kl 9-11, övrig tid, se nedan.

Vad är en rapport värd om den inte är rättvisande?

Tekniken gör en del av arbetet men det viktigaste gör våra duktiga konsulter.

Jessica Svensson

VD

08 – 555 160 61
jessica.svensson@viredo.se

Helena Grufman

Vice VD & HR

08 – 555 160 62
helena.grufman@viredo.se

Maria Careflod

Konsultchef & affärsutvecklare

070 – 201 32 71
maria.careflod@viredo.se

Ann-Charlotte Koger

Ekonomiansvarig

070 – 091 17 78
lotta@viredo.se

Annelie

Koordinator

072 – 250 30 04
annelie@viredo.se

Anna

Redovisningskonsult

070 – 090 35 82
anna@viredo.se

Carolina

Redovisningskonsult

070 – 020 91 37
carro@viredo.se

Emelie

Redovisningskonsult

076-209 40 07
emelie@viredo.se

Gabriela

Redovisningskonsult

FÖRÄLDRALEDIG
föräldraledig

Hans

Redovisningskonsult

073 – 987 82 84
hans@viredo.se

Isabel

Leverantörsreskontra

076 – 200 93 04
isabel.koger@viredo.se

Isabelle

Redovisningskonsult

08 – 555 160 69
isabelle@viredo.se

Malin

Redovisningskonsult

08 – 555 160 65
malin@viredo.se

Marie

Redovisningskonsult

070 – 433 99 27
marie@viredo.se

Mona

Hyresadministratör

070 – 492 48 28
mona@viredo.se

Nina

Redovisningskonsult

070 – 191 77 02
nina@viredo.se

Pinar

Redovisningskonsult

070 – 732 33 34
pinar@viredo.se

Jenny

Redovisningskonsult

070 – 869 32 08
jenny@viredo.se

Harley

Redovisningskonsult

070 – 867 53 61
harley@viredo.se

Kontakta oss redan idag!

Låt oss hjälpa dig att skapa en bättre vardag för dig som entreprenör och företagsledare.


Välj ett alternativ:


Min fråga rör en bostadsrättsföreningJag har övriga frågor