ViRedo AB, Box 55642, 102 14 Stockholm. Besök; Brahegatan 60. Växel 08-555 160 60, kl 9-11, övrig tid, se nedan.

Vad är en rapport värd om den inte är rättvisande?

Tekniken gör en del av arbetet men det viktigaste gör våra duktiga konsulter.

Jessica Svensson

VD

08 – 555 160 61
jessica.svensson@viredo.se

Helena Grufman

Vice VD & HR

08 – 555 160 62
helena.grufman@viredo.se

Ann-Charlotte Koger

Ekonomichef

070 – 091 17 78
lotta@viredo.se

Annelie Cederheim

Koordinator

072 – 250 30 04
annelie@viredo.se

Anna Lysedal

Redovisningskonsult

070 – 090 35 82
anna@viredo.se

Carolina Carlsson

Redovisningskonsult

070 – 020 91 37
carro@viredo.se

Emelie Kato

Redovisningskonsult

Föräldraledig
Föräldraledig

Fang Ren Petre

Redovisningskonsult

070 – 869 32 08
fang@viredo.se

Gabriela Jardevik

Redovisningskonsult

FÖRÄLDRALEDIG
föräldraledig

Hans Laurin

Redovisningskonsult

073 – 987 82 84
hans@viredo.se

Isabel Koger

Leverantörsreskontra

076 – 200 93 04
isabel.koger@viredo.se

Isabelle Möller

Redovisningskonsult

08 – 555 160 69
isabelle@viredo.se

Kamila Stereus

Redovisningskonsult

072 – 008 19 32
kamila@viredo.se

Kirsi Golden

Redovisningskonsult

070 – 037 50 11
kirsi@viredo.se

Malin Andersson Caris

Redovisningskonsult

08 – 555 160 65
malin@viredo.se

Marie Flores Johansson

Redovisningskonsult

070 – 433 99 27
marie@viredo.se

Mona Kruse

Hyresadministratör

070 – 492 48 28
mona@viredo.se

Nina Stening

Redovisningskonsult

070 – 191 77 02
nina@viredo.se

Pinar Atasoy

Redovisningskonsult

070 – 732 33 34
pinar@viredo.se

Kontakta oss redan idag!

Låt oss hjälpa dig att skapa en bättre vardag för dig som entreprenör och företagsledare.